English is the
key to knowledge

Сайт вчителя англійської мови

Першому вересню бути!

top новина / Батькам     29-08-2020, 22:49

Київські школи відкривають двері перед здобувачами освіти. Довгоочікуваний перший дзвінок пролунає для учнів 1-го вересня, але дещо у незвичному форматі. Цей навчальний рік розпочнеться та відбуватиметься в особливих та першочергових умовах, з дотриманням чітких правил та рекомендацій. Керівники та засновники освітніх закладів відповідають за наявність у медичних пунктах необхідних засобів та обладнань, а саме:дезінфекторів, безконтактних термометрів, антисептиків для рук, засобів особистої гігієни та індивідуального захисту. При вході до закладу освіти повинні бути встановлені дозовані антисептики, також працівники шкіл мають щоранку, перед початком занять, проходити температурний контроль та дотримуватись проти епідеміологічних правил. У шкільних приміщеннях має бути забезпечена розмітка в коридорах, раціональне використання запасних виходів та виокремлені зони для різних вікових категорій.

До основних обов’язків вчителів додались наступні: забезпечення проведення занять з певних предметів на свіжому повітрі, провітрювання класів після кожного заняття не менше 10 хвилин, очищення та дезінфекція поверхонь після занять.

Для учнів новий навчальний рік також несе нові незвичайні правила: в першу чергу – використання масок, в яких здобувачі освіти мають перебувати, заходячи до школи та під час перерв, у класах-без масок. Варто зазначити, що молодшим школярам, а саме учням 1-4 класів дозволяється не одягати маски.

Нові правила стосуються й сфери харчування у закладах освіти. Школи мають розробити особливий графік харчування для молодших школярів, з урахуванням усіх норм та правил, заборонено самообслуговування, функціонування шкільних питних фонтанчиків.  

Інформаційне повідомлення
Щоб залишати коментарі будь ласка зареєструйтесь