English is the
key to knowledge

Сайт вчителя англійської мови

Загальні правила поведінки на сайті:


Всім відомо і не є новиною той факт, що сайти створені для пошуку інформації та спілкування людей, різних релігій і поглядів, які є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому,  якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало, нам  необхідні правила. Ми наполегливо рекомендуємо ознайомитись з  правилами нашого сайту, що займе у вас всього декілька хвилин і допоможе зберегти ваш час і зробить наш сайт більш цікавим і організованим.

 

Почнемо з того, що на нашому сайті потрібно ставитись шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Нешанобливе та образливе ставлення до відвідувачів сайте є недопустимим фактом,тому, якщо є претензії - звертайтеся до Адмінів або Модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і карається адміністрацією. У нас суворо заборонений расизм, релігійні і політичні висловлювання. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим і дружелюбним.

 

На сайті суворо заборонено:

 

- повідомлення, що не мають відношення  до змісту статті або до контексту обговорення;

- образа і погрози на адресу відвідувачів сайту;

- у коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу;

- спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті.

 

Давайте будемо поважати один одного і сайт,  який відвідують Ви та інші читачі. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.

 

При порушенні правил вам може бути надано попередження. У деяких випадках може бути надано бан без попереджень. З питань зняття бана прохання звертатись у особистому повідомленні адміністратору.

 

Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте людську працю.