English is the
key to knowledge

Сайт вчителя англійської мови

Як навчати дошкільнят англійської мови?

Новини / Батькам     17-06-2020, 17:19

Що ж, ніщо не стоїть на місці, прогрес рухається з шаленою швидкістю і вимоги до знань і вмінь ростуть щороку. Багатьом незрозуміло - навіщо мучити дітей, які і так будуть схильні до різноманітних стресів в шкільні роки, додатковим навантаженням, та ще й вивченням англійської мови? Відповідь проста: при правильному підході це буде не мукою, а дуже результативним заняттям, які допоможуть вашій дитині освоїтися в такій непростій науці, як іноземна мова набагато швидше.

Отже, основне правило роботи з дошкільнятами - не втратити їх уваги. Пам'ятайте про те, що в дитині дуже багато енергії, а значить, її постійно потрібно розважати рухливими іграми.

Навчальний процес повинен бути побудований максимально різноманітно і цікаво. Сидіти і писати букви, вчити слова - все це діти будуть виконувати із задоволенням, якщо процес уроку буде «розбавлений» іграми, спеціальної тематики, піснями, віршами, танцями. Інакше, будьте готові до того, що увагу дітей буде втрачено, і ви не зможете донести до них необхідну інформацію.

Не варто чекати миттєвого результату від роботи з дітьми. Критика, осуд - це методи, які будуть мати зворотній результат в роботі з дошкільнятами. Уявіть - для них публічна демонстрація своїх знань - це вже стрес. А якщо вони, виконавши всі необхідні завдання, розуміють, що впоралися погано, спробувати ще раз їм буде просто-напросто страшно! Будьте другом для своїх учнів, а не суворим суддею і ви побачите, як їх очі загоряться бажанням рухатися далі!

Інформаційне повідомлення
Щоб залишати коментарі будь ласка зареєструйтесь